Угорщина готується стати новою грецією?

Матч в Норвегії дав привід задуматися про те, що Угорщина може стати новою футбольною Грецією. Збірна Угорщини дуже уважно діє в обороні. Збірна Угорщини в цій парі була сильніше і заслужено кваліфікувалася на Євро-2016!

Мабуть, греки, догодили з Угорщиною в одну групу, передали мадярам естафетну паличку і віддали супернику крапельку везіння. Все-таки вміння тримати оборону і сушити «сухарі» у угорців було і раніше (сам факт, що матч з Норвегією - п`ятий на нуль з останніх восьми, говорить багато про що). Але везіння часом часто бракувало - через нього, наприклад, Угорщина вимкнулася з боротьби за «стики» Євро-2012, пропустивши від Швеції на 90 + 3-й хвилині.

Угорщина готується стати новою Грецією?

Сам факт того, що Ласло Кляйнхайслер отримує місце в стартовому складі на найважливіший матч Угорщини в XXI столітті, дивний, якщо копнути його історію трохи глибше. Зазвичай в таких умовах гравці випадають з поля зору, проте Кляйнхайслеру пощастило з тренером, який нині працює з головної збірної Угорщини. Якщо Норвегія, програвши вдома 0: 1, атакувала масовано і потужно, то Боснія їхала на автоматі, а не на ручному управлінні.

До від`їзду до збірної України космічну форму набрав Євген Коноплянка, але вже в матчі зі Словенією найяскравішою плямою виглядав інший зоряний гравець «жовто-блакитних» - Андрій Ярмоленко. Якщо викинути з матчу кілька грубих помилок українців у перші 45 хвилин, така гра в «стику», як зі Словенією, може прирівнюватися до ідеальної. Весь відбір на Євро-2016 Златан посилав в табір збірної Швеції не себе, а свою тінь. Виглядав незвично блідо, не був такий яскравий, як зазвичай, провалював топ-матчі, мучився з болячками.

Доля протистояння досі в руках Швеції, однак шанси Данії в матчі-відповіді виглядають дуже вагомими. Домашні 2: 0 цілком влаштували збірну Швеції, тепер же матч перетвориться для підопічних Еріка Хамрена в величезний клубок нервів.

Гол Йоргенсена в корені міняє все

ФУТБОЛ-ПЛЮС.НЕТ - Це новий футбольний портал на якому кожен з любителів футболу зможе знайти для себе футбольний матч онлайн в запису або в прямому ефірі на онлайн тв каналах. Футбольні зустрічі в запису топ національних збірних. Всі футбольні матчі онлайн в запису представлені в HD якості, крім тих, які транслюються в SD якості на ТВ каналах.

2016. Відбіркові матчі. Раунд плей-офф. Подивившись тільки що матч в Осло можна сказати, що переможець пари досі незрозумілий. Тим більше, що статистика на виїзді у Норвегії дуже непогана. Збірна Норвегії початку дуже потужно, але угорці впевнено зіграли в обороні, а потім самі почали небезпечно атакувати.

Вболівальники збірної Угорщини вже щосили святкують перемогу своєї команди. Ну а футболісти збірної Норвегії, здається, вже остаточно здалися. 2: 0! На цьому все! Збірна Угорщини забиває свій другий гол і робить величезний крок до виходу на Євро-2016! Ну а збірна Угорщини остаточно зосередилася на обороні.

Збірна Швеції все ще залежна від Ібрагімовича

Все менше і менше часу залишається у збірній Норвегії. Чудово зіграв капітан збірної Угорщини Балаж Джуджак! Збірна Угорщини продовжує досить спокійно відбиватися від будь-яких спроб гостей. Захисник збірної Норвегії покараний за те, що не за правилами зірвав небезпечну контратаку господарів. Друга заміна у складі збірної Угорщини: Даніель Бёде замість Томаша Прішкіна. Зник у нас кудись стартовий запал збірної Норвегії. Збірна Норвегії дуже активно діє на перших хвилинах другого тайму. Очевидно, що в перерві гості налаштувалися дуже серйозно.

Збірна Угорщини впевнено почала матч і зуміла забити швидкий гол. Після цього господарі віддали ініціативу норвежцям, однак у тих довго час нічого в атаці не виходило. Збірна Норвегії була дуже близька до того, щоб розпечатати ворота господарів! Габор Кіра в цій ситуації вже нічого вдіяти не міг. Пощастило зараз збірної Угорщини.

Угорці виступлять на великому міжнародному форумі вперше з ЧС-1986 Мексиці. Хенріксен (Норвегія) забиває гол! Габор Кіра після удару Стефана Йохансена відбиває м`яч прямо на Маркуса Хенріксена, який на цей раз вражає вже чужі ворота. Антифутбол, тактика часів Стародавньої Греції, автобусний парк перед своїми воротами - як тільки не називали гру збірної Греції епохи Отто Рехагеля і Фернанду Сантуша.

Коли його засилали з «Відеотон» в мальовничу село Фельчут, де базується «Академія Пушкаша», Кляйнхайслер вважався місцевим діамантом. Швидкість, футбольний інтелект, руде волосся, в кінці кінців - за все це його прозвали «угорським Полом Скоулзом». Але в «Відеотон» його впевненість раптово пропадала. Бернд Шторк до цього встиг набити шишки з «молодіжкою», а Ласло в тій команді грав не по роках впевнено (зараз, до речі, йому всього 21 - у хлопця все ще попереду).

Оборона - гордість нинішньої збірної Угорщини, але якщо мадяри будуть так само притискатися до своїх воріт, як і в другому таймі в Норвегії, то навряд чи їх чекає щось хороше.