Підбірка незвичайних футбольних курйозів

Відео: Смішні моменти в футболу 2016

1. Одного разу в студентському чемпіонаті Камеруну з футболу однієї з команд зарахували технічну поразку 0: 3. Причиною послужило те, що капітан команди відмовився потиснути руку капітанові суперників, а замість цього зняв труси і показав йому голий зад. Причому зроблено це було навмисно: такий результат матчу дозволив команді залишитися у вищій лізі, а якби матч відбувся, команда могла програти з більшим рахунком і вилетіти в першу лігу.

2. В одному з матчів другої ліги Іспанії за 3 хвилини до кінця гравці обох команд, незадоволені суддівством, оточили арбітра, намагаючись напоумити його. Причому не тільки словами і жестами. У цій критичній ситуації суддя, зберігаючи повний спокій, дістав червону картку і пред`явив її всім двадцяти двом учасникам матчу.

3. Відомі два випадки, коли арбітри показували червону картку самим собі: Енді Уейн, який судив матч «Пітерборо Норт Енд» - «Роял Мейл», і Мелвін Сілвестр на матчі «Саутгемптон Армс» - «Херстборн Таррант Брітіш Легіон». Перший підбіг до голкіпера після чергового його протесту, але вчасно зупинився і вирішив видалити себе, щоб не доводити справу до рукоприкладства. А другий завдав кілька ударів гравцеві після поштовху від нього.

4. Під час футбольного матчу в Бразилії вітер зніс групу парашутистів на футбольне поле. Один з парашутистів впав на воротаря в той момент, коли голкіпер приготувався опанувати м`ячем. В результаті м`яч опинився у воротах і суддя, незважаючи на протести потерпілої команди, гол зарахував, пояснивши появу парашутистів «втручанням вищої сили».

5. поразка збірної Гондурасу по футболу від збірної Сальвадору в матчах плей-офф відбіркового етапу Чемпіонату світу з футболу 1969 року стала безпосередньою причиною шестиденної війни між цими країнами.

6. У 1994 році в рамках Shell Caribbean Cup зустрічалися футбольні збірні Барбадосу і Гренади. Барбадосу для виходу в наступний раунд була потрібна перемога з перевагою в 2 м`ячі. За 5 хвилин до кінця матчу рахунок був 2: 1, і в цей момент барбадосци спеціально забили м`яч у свої ворота. За регламентом змагань в разі нічиєї призначалося додатковий час, і першою забила в ньому команді присуджувалася перемога 2: 0. Останні хвилини основного часу барбадосцам довелося захищати як власні ворота, так і ворота суперника, щоб він теж не забив автогол. В результаті Барбадос перевів гру в овертайм і все ж домігся успіху.

7. Бразильський футболіст Джованні Елбер, будучи гравцем «Штутгарта», одного разу отримав в першому таймі жовту картку за розмови з суддею. На другий тайм він вийшов, демонстративно заклеївши рот червоним скотчем.