Символічна збірна

У 1982 вперше брав участь в чемпіонаті світу в Іспанії. Для Канади, Данії і Іраку цей чемпіонат світу став першим. Піки був талісманом цього чемпіонату світу. На багатьох товарах був зображений Піки, перець чилі, одягнений в кольори мексиканської футбольної збірної. Перемога Аргентини в турнірі була заслужена, хоч і несподівана.

Перший гол Дієго забив рукою, але суддя це не помітив. Його другий гол в матчі був визнаний одним з кращих голів в чемпіонатах світу: Марадона показав фантастичний дриблінг, обіграв п`ятьох гравців і забив гол.Победа Аргентини в турнірі була заслужена. Марадона був визнаний кращим гравцем турніру. У Мексику збірна СРСР вирушила під керівництвом Валерія Лобановського, який змінив на цій посаді Едуарда Малафєєва всього за місяць до початку чемпіонату.

Світ завмер в подиві, але розгадка була проста - Дієго просто підіграв собі рукою, притиснувши її до голови і проштовхнувши м`яч в ворота англійців. Саме ця деталь стала відмітною особливістю чемпіонату. І до нього, звичайно, блищали на Кубках світу великі футболісти, і вони завойовували золото - Пеле, наприклад, зробив це тричі. З 16 років виступав за команду «Архентінос хунірос» в чемпіонаті країни і в тому ж, 1976, дебютував у складі національної збірної.

символічна збірна

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел №ФС77-35690 від 18 березня 2009р. Видано Федеральною службою з нагляду в сфері зв`язку та масових комунікацій. Цілком природно, що Валерій Васильович взяв з собою на чемпіонат 12 гравців основного складу київського «Динамо», тріумфально завоював на початку травня 1986 роки Кубок володарів Кубків.

Французи, також впевнено розібралися з угорцями 3: 0 і абсолютно спокійно виграли у канадців з рахунком 1: 0 разом з командою СРСР вийшли в 1/8 фіналу. Збірна СРСР продовжувала атакувати, але несподівано пропустила гол - його забив Ян Келеманс, який забрався в очевидний офсайд. Уже в додатковий час бельгійці, перехопивши ініціативу, забили два м`ячі - на 102-й і 110-й хвилинах - і третій гол Бєланова з пенальті вже нічого не зміг змінити.

Передача «Футбольний огляд»

У першому таймі рахунок відкрив Карека, але Мішель Платіні ще до перерви рахунок зрівняв, забивши у ворота триразових чемпіонів світу єдиний гол на турнірі. Нервове напруження в матчі з кожною хвилиною відчувалося все більше і більше і врешті-решт не витримали нерви у французів, у своєму штрафному порушили правила.

До м`яча підійшов Зіко, і послав м`яч точно в Батса, здригнувшись під вагою відповідальності. Після цього гра як би сама собою перейшла через додатковий час в серію пенальті. Більш вдалими виявилися французи і саме вони вийшли в півфінал. Справа в тому, що на самому початку другого таймі лідер збірної Аргентини Дієго Марадона забив найзнаменитіший м`яч в історії світового футболу. Після навісу в штрафну невисокий здоровань Марадона пішов в невластиву для себе верхову боротьбу і переграв чудового Пітера Шилтона.

Практично всі бачили цей матч стали свідками самого нахабного обману в історії, але одна людина залишився байдужим до події. У матчах ФРН - Мексика і Бельгія - Іспанія, що закінчилися в основний час з однаковим рахунок 1: 1 довелося виявляти переможця за допомогою серії пенальті. У цій лотереї фортуна посміхнулася німцям і бельгійцям. З семи років він почав грати в футбол і вже три роки по тому вболівальники назвали його головною надією аргентинського футболу.

На молодіжному чемпіонаті світу в Токіо (1979) був визнаний кращим гравцем і допоміг команді завоювати золоті медалі

Через два роки став чемпіоном Аргентини в складі клубу «Бока Хуніорс». Вже тоді його називали «спадкоємцем Пеле». Після закінчення чемпіонату уклав перший закордонний контракт на 3 мільйони доларів з «Барселоною». У складі каталонського клубу провів два роки, але після виграшу Кубка Іспанії (1983) його переслідували травми. У 1984 перейшов в «Наполі», де і провів найкращі роки своєї футбольної кар`єри. Вихідний код розширення WIKI 2 регулярно перевіряється фахівцями Mozilla Foundation, Google і Apple. Ви також можете це зробити в будь-який момент.

Ірак і Канада вибули на першому етапі, програвши всі 3 матчі. Данія, вигравши 3 матчі і показавши красиву гру, зайняла перше місце в групі, але в 1/8 фіналу «перегоріла» і програла іспанцям. У порівнянні з чемпіонатом 1982 року формат проведення турніру змінений. Збірна Аргентини вдруге в своїй історії стала чемпіоном світу. І чемпіонат цей виграв один гравець - Дієго Марадона.