Відео-архів - передачі - чемпіонат англії 2015-16

НоблСообразно месяцеслова чемпіонату Англії з футболу в витікає турі Манчестер Юнайтед зустрінеться 04.12.2016 з командою Евертон на виїзді. Рахунок матчу на стадіоні «Хоуторнс» показав тільки те, що дві команди по-різному усвідомили і сприйняли підсумки одинадцятого туру чемпіонату Англії.

Уолкотт О. Жиру 16Ударов всего93Удари у ворота ворот352% Володіння мячом48% 3Угловие101Оффсайди412Фоли13 Вілсон К. 23 `С. Френсіс, С. Кук, Б. Сміт, Д. Гослінг, Г. артерії, А. Посилання на відео повтори і трансляції взяті з відкритих загальнодоступних джерел і представлені для ознайомлення.

З іншого боку, футболістам «Евертона» потрібно було думати про те, як пробити основного голкіпера гостей. Від «Евертона» його вболівальники в домашній грі з «Вульверхемптоном» очікували лише перемоги. У перемозі «Куїнз Парк Рейнджерс» не було нічого дивного і дивного. У грі двох приблизно рівних команд на «Британії Стедіум» могло статися все, що тільки можливо.

Пізніше Тоні Пьюліс поскаржиться на те, що його команда могла зробити рахунок 2: 0, а перетворила хитке перевагу в поразку. Опонент Брюса на тренерській ниві Мартін Йол нарахував відразу шість небезпечних моментів біля своїх воріт, заявивши, що «якщо одна команда стільки створює, вона, напевно, чогось і заслуговує».

Вдруге зіграла поперечина за гостей на шістнадцятій хвилині після удару Колбека з десяти ярдів. Свій мікроепізод створили і гості, причому, за хвилину до настання перерви. Напартачив у власному штрафному майданчику все той же Томас, неакуратно грав з Муамба. Африканець при першій же можливості звалився на газон, але вже тепер арбітру нічого не залишалося, крім як вирішити епізод на користь жертви контактного футболу.

Після поразки «Болтон» знову опинився в небезпечній зоні з дев`ятьма набраними балами. Роберто Мартінес назвав все «шоком» і лише з висоти прожитих хвилин зумів дати чітку відповідь на питання журналістів, котрі оглядали Прем`єр-Лігу.

Судячи з рахунком, «Сандерленд» в звітній грі заслужив тільки нічию. Як і «Фулхем»

З пенальті Класніч пробив вліво, туди ж метнувся і воротар, але сила і точність удару гравця «Болтона» виявилися не береться для Фостера

Етуху з передачі Даффа з кута поля наносив удар по воротах, воротар «Сандерленда» Вествуд вже був відіграний з епізоду, але Каттермоул з «стрічки» виніс м`яч куди-подалі. У другому таймі тиск «Сандерленда» росло, поки не досягло свого апогею на другій компенсованій хвилині, коли Шварцер зробив геніальний сейв, відбивши удар Сессеньона з близької дистанції.

Ланцином А. Айю Д. Пайєт С. Фегулі Д. Сако Е. Флетчер П. ОбіангМ. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем. У другій половині гри «Евертон» посилено намагався вирвати перемогу. М`яч після удару гравця «Сток Сіті» залетів у лівий нижній кут. Як не тягнувся до «снаряду» Кенні, дістати м`яч він був безсилий.

Розвиваючи тренерську тему, відзначимо, що Стіву Брюсу було досить легко підготуватися до гри проти «Фулхема». На дев`ятій хвилині гри Річардсон перевірив на міцність стійкість поперечини воріт Шварцера. Втім, у гостей вийшло настільки ж швидко відігратися.

Якубу ніколи не дістався б до м`яча, якби дитячої помилки у Колдуелл, який махнув ногою повз м`яча. Якубу був тут як тут, вийшовши на ворота.

Дачники »з Лондона з моменту початку чемпіонату використовували всього двадцять футболістів - це найменший показник серед всіх інших учасників Прем`єр-ліги 2011/2012. Перед дванадцятим туром на рахунку Хеннессі було сорок шість вдалих спроб відвести загрозу від своїх володінь. За голи була й інша статистика, твердять про те, що в восьми останніх іграх дві команди незмінно пропускали м`ячі в свої ворота.